Translate

30 June 2013

BREAKING NEWS..BECAUSE OF OBAMA SPEAK ENGLISH ONLY

Kutokana na ugeni huu mkubwa kutoka Marikani, blog hii muhimu kwa wageni italazimika kuwa ya Kiingereza kwa siku mbili Jumatatu mpaka Jumanne ili kama Mr President anataka kusoma awe anaelewa...........Because of this big strangers from America, this impotent blog  is to be for English for 2 days.  Monday to Tuesday, so if Mr President want to read he understanding to  read......
First of all, welcome to Bongo land, we are very well. Are you well? Okay, the Mhariri of this blog is very very well, so please sit down. You can put matangazo of Democratic party on this famous blog , this will help overcome the problem of publicity for new members. It is vere vere chip Obama Hoyee. This blog is very famous in Bara hadi Pwani. Even Mr Presdent of here is read this blog evry day, must yaani. So you are welcome Sir

No comments: